Мікросфери зі скла


Мікросфери зі скла
Мікросфери зі скла

СТАНДАРТНІ СКЛЯНІ МІКРОСФЕРИ(ЕН1423/ЕН1424)
КОЕФІЦІЄНТОМ СВІТЛО-ВІДБИВАННЯ 1.5

У всьому світі дороги стають більш безпечними завдяки використанню маленьких склокульок сферичної форми, які додають в свіжо нанесені розміточні лінії. У темний час доби помітна тільки та розмітка, яка має в своєму складі склокульки. Цей феномен називається світло-відбиванням. Олан виробництво і ретельно відібрана сировина забезпечують постійно високий рівень якості склокульок в частині їх хімічних і фізичних властивостей.

коефіцієнт світло-відбивання 1.5
висока ступінь сферичності
виняткова прозорість
широкий діапазон фракцій
відповідність стандарту EN 1423
спеціальні покриття під замовлення
опційно антиковзаючі домішки
маркування CE
для оптимального світло-відбивання
 



Пустотілі скляні мікросфери

     Пустотілі скляні мікросфери
     Галузі використання пустотілої скляної мікросфери та її технічні характеристики.
     • Пустотілі скляні мікросфери представляють собою сучасний високотехнологічний продукт з дуже широкою сферою застосувань. Вони виробляються зі скла, мають дзеркальну поверхню, діаметр від 10 до 125 мкм (іноді до 250 мкм) і товщину стінки 1-2 мкм. Внутрішні порожнини мікросфери заповнюються повітрям або інертним газом.
    • Ззовні пустотілі скляні мікросфери (мікроскопічні скляні порожнисті кульки) виглядають як дрібна пудра або порошок сніжно-білого кольору.
• Діаметри цих кульок рівні з товщиною людської волосини.
• Пустотілі скляні мікросфери не токсичні, характеризуються високою механічною міцністю і твердістю, легкою вагою (щільність 0,10-0,60 г/см3), виключно низькою теплопровідністю, хорошою текучістю, водостійкістю, чудовими електроізоляційними властивостями і високою хімічною стабільністю.
• Спеціальна обробка поверхні стеклосфер забезпечує їх відмінну сумісність з органічними матеріалами, наприклад - з натуральними і синтетичними смолами (полімерами).
Переваги порожніх скляних мікросфер.
Пустотілі скляні мікросфери мають унікальний набір фізичних, хімічних і технічних властивостей. У кількох словах особливості та переваги пустотілих скляних мікросфер в порівнянні з іншими матеріалами можна виразити таким чином:
• легкість;
• висока міцність;
• низька тепло та електропровідність;
• хімічна та біологічна інертність;
• фізична і хімічна стабільність;
• безпечність;
• технологічність;
• невисока ціна.
Зазначені фізичні і хімічні властивості взяті окремо або в сукупності і визначають галузі потенційного застосування.
     Сфера застосування пустотілих скляних мікросфер.
Пустотілі скляні мікросфери представляють собою відносно новий матеріал, вироблений всього декількома компаніями в світі. Спочатку скляні мікросфери використовувалися виключно в аерокосмічній промисловості для створення ефективних теплоізоляційних покриттів, а також спеціальних легких і міцних композиційних матеріалів.
До теперішнього часу сфера застосування скляних порожніх мікросфер суттєво і швидко розширюється в міру того, як інженери і підприємці в різних областях промисловості дізнаються про їхні властивості і достоїнства. Їх застосовують, наприклад, в композиційних матеріалах використовуються в конструкціях швидкісних електропоїздів. Проте сфера їх поточного і потенційного використання значно ширше, ніж тільки швидкісне транспортне машинобудування.
Нижче коротко описані деякі нові галузі застосування пустотілих скляних мікросфер.
     Автомобільна і військова техніка
• Скляні мікросфери використовуються в автомобільній техніці для виробництва пластмасових і композиційних матеріалів в т.ч. для кузовних елементів, деталей двигунів, гальмівних колодок, розкладок, молдингів, термо-і звукоізолюючих матеріалів, захисних мастик і т.д. і т.п.
    
Гума та гумотехнічні вироби
• Скляні мікросфери додають в автомобільні покришки і інші гумотехнічні вироби для зниження їх ваги і поліпшення міцності і зносостійкості.
     Водний і вітрильний спорт
• Завдяки низькій щільності, а також високою хімічною і фізичної стабільності мікросфери є ідеальним наповнювачем для композиційних матеріалів, що використовуються для виготовлення катерів, яхт, катамаранів, дощок для серфінгу, бакенів, буйків і т.п. плавучих виробів.
     Термопластичні і термореактивні пластмаси та композиційні матеріали.
• Скляні мікросфери добре поєднуються з термореактивними і термопластичними полімерами і тому широко використовуються в якості дешевих наповнювачів пластмас і композиційних матеріалів для екструзії, лиття під тиском і інших методів формування, в т.ч. отримання штучного мармуру , декоративних матеріалів, плівок, підлогових покриттів і т.д. Завдяки використанню мікросфер зменшується вага одержуваних виробів, поліпшуються їх звуко і теплоізолюючі властивості, міцність при стисненні і ударі, стабільність розмірів і інші технологічні властивості.
     Наповнювачі керамічних матеріалів.
• Завдяки малій щільності, відмінні фізичні стабільності, теплостійкості і низької теплопровідності – скляні мікросфери є чудовим наповнювачем для сантехнічних виробів, керамічних відбивачів, плиток, цегли, алюмінієвого цементу, керамічних ізоляційні матеріалів і покриттів
     Спортивні товари.
• Завдяки легкості і міцності пустотілі скляні мікросфери знаходять досить широке застосування у виробництві різноманітного спортивного інвентарю: лижі і лижні палиці, ключки, санки, ракетки, м'ячі, дошки для серфінгу, кеглі, інвентар для гольфу і т.д. і т.п.
     Будівництво.
• Скляні мікросфери добавляються в спеціальні цементи і розчини, мастики, затирки, штукатурки, покрівельні покриття, теплоізолючі і звукоізолюючі покриття

Пустотілі скляні мікросфери
Пустотілі скляні мікросфери

інформація про завантаження