Koraliki Szkło Odblaskowe


Olan specjalizuje się w produkcji dostosowanych szkło odblaskowe Koraliki do wysokiej widoczności i najwyższej jakości i certyfikacji EN1423/EN1424, który jest jednym z najlepszych koraliki szkło odblaskowe dla tkanina odblaskowa producentów i dostawców w Chinach. Możemy teraz sprzedaje koraliki szkło odblaskowe w niskiej cenie Zapraszamy do hurtowych tanie produkty z naszej fabryki.
Hot Tags: Szkło refleksyjne koraliki Chiny, fabryki, hurtownia, dostosowane, niskie ceny, Tanie, najlepiej, certyfikacji EN1423/1424, góry, dobre, wysokiej jakości, wysokiej widoczności

Koraliki szkło odblaskowe dla materiałów do znakowania dróg

Koraliki Szkło Odblaskowe
Koraliki Szkło Odblaskowe

Szybkie szczegóły produktu
Standard: EN1423/EN1424
Index załamań: więcej niż 1.50
Zaokrąglenie: ponad 80%
Szczególne weight:Approx.2.4g/m³
Luzem wagi: Approx.1.5kg/L
Kolor: Bezbarwny, przezroczysty
Opakowanie: 25 kilograms / plastikowe torby
Magazyn: suchy i osłoniętych
MOQ: 1 tona

Koraliki szkło odblaskowe są głównym czynnikiem w zwiększaniu bezpieczeństwa drogowego w sposób bardzo ekonomiczny. Dzięki akcji retrorefleksyjne koraliki w nocy wiązki światła reflektorów pojazdów jest zwracany do oczu kierowcy, co powoduje efekt lekko się rozkładanie. Mikro kulki nie tylko pomnożyć widoczność oznaczeń drogowych w nocy, ale również zwiększyć trwałość stripings w ogóle. Szklane koraliki są używane jako spadek na agenta i koraliki premiks dla materiałów do znakowania dróg.


Informacje o pobieraniu